Кандидатура - ОТХВЪРЛЕН

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

Вот

Да
6
30%
Не
14
70%
 
Общо гласове : 20

Кандидатура - ОТХВЪРЛЕН

Мнениеот Гост » 12 Юли 2007, 22:48

Здрваейте току що разбрах за този форум и искам да се присъединя към вас.Някои може би ме познават други не от VW форума (там се пиша rusiq_24) както и в тунинг.бг (със съшият ник) а и от скоро в хонда форум понеже от една седмица карам хонда сивик VTI на която вече съм поръчал перформанс елементи понеже съм такъв че стоковите коли за седмица две ми стават слаби :lol: Преди карах голф 3 2.0 16V и в VW форума почти всички ме познават както и аз тях и съм много доволен от този форум и дължа голяма част от познанията си на него.Надявам се и тук да бъда одобрен и да продължа да научавам нови неща както и да помагам с каквото мога на колеги :wink:
Гост
 

Мнениеот rabotnika » 12 Юли 2007, 23:09

нещо.................проектче.................. :?:
Аватар
rabotnika
 
Мнения: 312
Регистриран на: 17 Мар 2006, 00:36
Местоположение: Разград

Мнениеот Гост » 12 Юли 2007, 23:23

Ами не мога да го нарека проект но мога да кажа за предната си кола понеже тази я имам от 1 седмица и тепърва проучвам нещата с нея и ще започвам с подобренията.Не съм имал възможност за сериозни подобрения но какво успях направих на голфа на който вече се радва мой много добър приятел.Колата я взех в много добро състояние но двигателят беше напълно сток и в началото ми се струваше че върви доста но уви колкото повече я карах имах чувството че замалява а то не е така но такова впечатление създаваше.Поръчах си изпускател 4-2-1 ето я и темичката ми за тях http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=46440 и останах доволен от покупката,чип+филтър разширена изпускателна система само с проходни гърнета и леко повишаване на горивото.Общо взето дребни промени просто все не достигат пари а мераци много.Ето я въпросната кола http://vwclub-bg.org/forum/garage.php?m ... e&CID=3073 :wink: За сегашната си кола не мога да кажа още нищо,още я проучвам но както казах вече съм поръчал изпускателен колектор 4-1 както и спортен филтър и др. неща.С течение на времето ще си я постегна и се надявам да постигна доста с нея понеже знам че има голям потенциал :wink:
Гост
 

Мнениеот kelesha » 13 Юли 2007, 09:22

Отново ЗА :!: :wink:
Аватар
kelesha
 
Мнения: 1194
Регистриран на: 13 Яну 2006, 18:22
Местоположение: Варна

Мнениеот j1v » 13 Юли 2007, 09:45

kelesha написа:Отново ЗА :!: :wink:


Ламав, ако си са засилил да гласуваш, прочети таз тема и тогава се включи в ей таз група
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот kelesha » 13 Юли 2007, 18:19

j1v написа:
kelesha написа:Отново ЗА :!: :wink:


Ламав, ако си са засилил да гласуваш, прочети таз тема и тогава се включи в ей таз група

Няям такива намерения, ич не ма ебе дали ше гласувам в анкетата, както казах като броите гласовете просто пишете плюс едно да и от мен за всеки нов и готово, а пък аз като видя нов ше му пиша в темата ДА-то си :D
Аватар
kelesha
 
Мнения: 1194
Регистриран на: 13 Яну 2006, 18:22
Местоположение: Варна

Мнениеот Гост » 13 Юли 2007, 19:13

Колега kelesha благодаря ти за гласуваното доверие :wink: Няма да разочаровам никой просто не ме познават затова съм с отрицателен вот но все пак живота ми не зависи от това дали ще бъда приет или не.Бих се радвал да вляза в сериозен форум какъвто е този а не в детска градина с въпроси от сорта "колко коня ще ми вдигне спртния филтър казаха ми от 5 до 10" или "как да си свържа светещите пръскалки" И целта ми е не да питам а да обменям опит понеже съм навлязал в материята,ест винаги има какво да се научи няма хора които да знаят абсолютно всичко.Както и в момента разучавам мапването което ми престои като завършек на всичко което съм намислил по колата си и ми е малко непознато това настройване с широколентова сонда но и това ще проуча и рабера :wink: п.п Гледам че други колеги са се предстажили а аз съм пропуснал.Казвам се Христомир (ицо) на 26г съм от Стара Загора.От 15годишен се интересувам от перформанс и за някой от приятелите ми съм "болен мозък" на тема коли дори и приятелката ми ми го натяква постоянно :oops: Мислех че с времето ще го израста но явно си ми е в кръвта :wink:
Гост
 

Мнениеот kelesha » 13 Юли 2007, 19:40

Пич няма за кво да ми благодариш, аз гласувам със ЗА просто на инат :D А именно щото не ма кефи начина по който се приемат учатниците във форума. Честно казано ако трябваше да бъда искрен и да гласувам реално бих гласувал с НЕ, просто щото идеята на този форум отначало беше съвсем друга и юзърите тук трябваше да бъдат хора за които "тайните" в тунинга не са как се ползва широколентова сонда........не за друго ами просто щото това е адски елементарно и не би могло да бъде никакъв проблем за никой който се е захванал да прави нещо САМ с колата си. Ако това за теб е проблем то въобще не можеш да си представиш колко още по големи проблеми ти предстоят ;) Именно за това има хора които се занимават с това и изкарват пари, просто щото тези хора са способни да си спестят доста от проблемите които ти даже и не предполагаш че ще имаш и ако се обърнеш към тях едва ли ще разбереш въобще за съществуването им(на проблемите имам предвид) ;)
Идеята тук е(или поне беше) да се обменя опит, ако ти тепърва изучаваш как да ползваш wideband, то аз не виждам с какво можеш да бъдеш полезен на тук участващите честно казано, единственното което ще правиш тук е да четеш и да питаш, т.е нещо като тунинг училище на български език и то безплатно...........според теб хората които ще ти отговорят(ако въобще има такива) безплатно и за бързо ли са се научили на това което евентуално ще ти кажат :?: Аз мисля че не ;)

Този ми пост не е насочен лично към теб, най малкото аз не те познавам. Написах го за да го прочетат и други евентуални "кандидати за приемане", така че колкото и надуто да звучи това което писах, то е самата истина. Писах го и защото вятъра във форума започна да духа в посока отстраняване на непотребните юзъри, така че много народ който вече е регистриран тук, съвсем скоро ще бъде отстранен и причината за това е проста........а именно неправилно разбиране на идеята на този форум ;)
Аватар
kelesha
 
Мнения: 1194
Регистриран на: 13 Яну 2006, 18:22
Местоположение: Варна

Мнениеот zlobjul » 14 Юли 2007, 12:09

Келеша - революционер !
Аватар
zlobjul
 
Мнения: 130
Регистриран на: 03 Яну 2007, 21:51

Мнениеот Lukan » 14 Юли 2007, 12:11

Келеша баш на място си го рече :wink:
Аватар
Lukan
 
Мнения: 1069
Регистриран на: 06 Фев 2006, 19:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Гост » 15 Юли 2007, 00:57

Колега kelesha разбрах защо си гласувал така,то и на по предния ти пост си го казал "за всеки нов ДА" :wink: Жалко че не отговарям на изискванията и съжалявам че не съм се родил научен и съм далеч от мисълта да си мапвам колата сам,то си има хора за тази работа които значт какво правят и знам че тук в този форум са най добрите и именно за това кандидатствах за да имам някава връзка с тях и техните услуги които могат да ми предложат.Сигурен съм обаче и в това че няма човек който да знае абсолютно всичко а повече глави според мен мислят по добре от една :wink:
Гост
 


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron