за Регистрация в малко по сериозен форум

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

Да
8
31%
Не
18
69%
 
Общо гласове : 26

за Регистрация в малко по сериозен форум

Мнениеот Master™ » 15 Юни 2007, 15:37

на скоро влязох и поразгледах форума и забелязах че не се пишат безсмислени теми като "продавам легло за декоративен хамстер" и разни такива. също така в "продава" и не само има доста интересни неща които в последствие биха били доста полезни за проекта ми......а може би и за на брат ми в случай че има желание да го довърши.
Като цяло стана от нищо което беше в човек който буквално не беше оставил нищо здраво по колата, в почти нещо защото все още си чакам кардана който трябва да е последното нещо което е нужно да тръгне по улиците колата.
Колата е RX-7 с турбо, леко раздута, 17-ки и седалка спарко като цяло. ще пусна снимки на които се вижда каква беше и какво стана.
единственото нещо което не съм направил сам по колата беше боята
за кято беше доста трудно за моите нерви също защото почаках и пошкурих доста докато стигне до боядисване. сменен мотор преправяно всичко нужно дори сам си направих инсталацията като се имаше в предвид че уж нямаше човек който да я направи според думите на повечето ми познати, но както си нямах хабер и от ток стана дори в момента е с две инсталации :lol: ....... мотора също не беше в цветущо състояние като се има в предвид че турбото буквално беше избочено без перки и наварявано навсякаде по колектора. без тръбички за смазване и с навряни неща навсякаде за да не минава масло по някой магистрали- абе все едно кастриран.
Всичко беше такъв кошмар че на 2-3 пъти си мислех да я насека с брадвата, защото може би малко са изпитвали - когато всичко е готово и ти се е**ла майката да се чудиш кое как да стане 2 години, да я запалиш и да пуши така че онзи камион който пръска за комари си е просто смешен, а то да се окаже набутано дръвце в тръбичката за оттичане. и пак разглобяваме всичко и така........ повечето знаете колко тъпи понякога са някой проблеми но перфектни неща няма и имаш ли такава кола винаги ще има какво да направиш по нея :wink:
Master™
 

Мнениеот dido » 15 Юни 2007, 15:46

Тука има малко информация за проекта:
http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=3831
Снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124883
Успех! Аз гласувам за сектата :lol: че май засега съм самичък :oops:
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот j1v » 15 Юни 2007, 16:41

само една забележка имам, форума смятам, че е доста по-сериозен, а не малко по-сериозен :!: :idea:
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот hf hpe » 15 Юни 2007, 19:02

RX-7 не е ли с Ванкелов двигател

имам и малко забележки към словореда
мисля, че форума го заслужава

иначе гласувам за
Аватар
hf hpe
 
Мнения: 756
Регистриран на: 09 Яну 2006, 15:31
Местоположение: София

Мнениеот mgm » 15 Юни 2007, 21:14

момчето от доста дълго време се занимава с "перформанс" ... минал е през доста перипети и винаги има поне по един проект в гаража си :wink: успех :!:
Аватар
mgm
 
Мнения: 268
Регистриран на: 05 Апр 2007, 21:41

Мнениеот Гост » 16 Юни 2007, 12:24

hf hpe написа:RX-7 не е ли с Ванкелов двигател

имам и малко забележки към словореда
мисля, че форума го заслужава

иначе гласувам за

:wink: била е ....
Гост
 

Мнениеот Гост » 16 Юни 2007, 12:53

сега вече е и с джaнтите които вече са бели
ето я преди..............
Изображение
Изображение
Гост
 

Мнениеот Гост » 16 Юни 2007, 12:55

j1v написа:само една забележка имам, форума смятам, че е доста по-сериозен, а не малко по-сериозен :!: :idea:

"малко" не беше буквално просто така се изразявам :wink:
Гост
 

Мнениеот zlobjul » 16 Юни 2007, 13:05

...като се има в предвид че турбото буквално беше избочено без перки и наварявано навсякаде по колектора. без тръбички за смазване и с навряни неща навсякаде за да не минава масло по някой магистрали- абе все едно кастриран.


:?: :?: :?:
Аз лично гласувам против , сори... :roll:
Аватар
zlobjul
 
Мнения: 130
Регистриран на: 03 Яну 2007, 21:51

Мнениеот Joreto » 16 Юни 2007, 16:07

zlobjul написа:
...като се има в предвид че турбото буквално беше избочено без перки и наварявано навсякаде по колектора. без тръбички за смазване и с навряни неща навсякаде за да не минава масло по някой магистрали- абе все едно кастриран.


:?: :?: :?:
Аз лично гласувам против , сори... :roll:


Според мен иска да каже ,че по този начин турбото е било един вид изолирано :lol: :lol: :lol: . Едно ЗА от мен :D
Без зоб си микроб!
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Мнениеот zlobjul » 16 Юни 2007, 22:03

Joreto написа:
zlobjul написа:
...като се има в предвид че турбото буквално беше избочено без перки и наварявано навсякаде по колектора. без тръбички за смазване и с навряни неща навсякаде за да не минава масло по някой магистрали- абе все едно кастриран.


:?: :?: :?:
Аз лично гласувам против , сори... :roll:


Според мен иска да каже ,че по този начин турбото е било един вид изолирано :lol: :lol: :lol: . Едно ЗА от мен :D

Може да съм се заблудил , но имам чувството че е някой надъхан тийн.Много бяха модерни тези "™" когато бях на 16 години... А и като чета за тия "дрифтарки" , все едно наскоро е гледал "Бързи и яростни" и още го държи.На колко си години между другото ? Иначе колата е много тарикатска :) Кефи ме :)
Аватар
zlobjul
 
Мнения: 130
Регистриран на: 03 Яну 2007, 21:51

Мнениеот VGZ » 17 Юни 2007, 00:03

zlobjul написа: Èíà÷å êîëàòà å ìíîãî òàðèêàòñêà :) Êåôè ìå :)

à îðèãèíàëíî îñîáåííî âåðñèÿòà ñúñ 4 êðúãëè ñòîïà å ñ ìíîãî ïî êðàñèâà è ïàñâàùà çàäíèöà îò òîÿ êóôàð îòçàä êàêòî å ñåãà :D
"îò êàêòî ìúæåòå ñâàëèõà ìå÷îâåòå îò êðúñòà ñè, ñâåòà èçïåäåðàñòÿ! "
"There are no easy answers to complex problems"
"All you know is all you are"
Аватар
VGZ
 
Мнения: 881
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:55

Мнениеот ICI » 17 Юни 2007, 00:14

Мастера е упорито момче, от доста време се занимава с колата, и то самостоятелно.
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Мнениеот REMUS » 17 Юни 2007, 20:59

Това турбо
Изображение
от тази обява
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=54609
ти ли го боядиса така :?:
THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS
Изображение
Аватар
REMUS
 
Мнения: 564
Регистриран на: 11 Яну 2006, 20:32
Местоположение: Русе

Мнениеот 75 turbodelta » 17 Юни 2007, 21:45

е тои има и далеч по интересно боядисани неща :wink:
инак гласувам с НЕ пича си е чиста проба интернет-клавиатурен проектант тип семкажия :lol: няма завършен бърз проект надали скоро и ще има като гледам сега и тая боядисана перка на компресор ........ :shock: :? 8)
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Мнениеот Гост » 18 Юни 2007, 08:19

75 turbodelta написа:е тои има и далеч по интересно боядисани неща :wink:
инак гласувам с НЕ пича си е чиста проба интернет-клавиатурен проектант тип семкажия :lol: няма завършен бърз проект надали скоро и ще има като гледам сега и тая боядисана перка на компресор ........ :shock: :? 8)

също като вас и аз обичам семки ;) инъче си е ясно що си НЕ
Гост
 

Мнениеот Гост » 18 Юни 2007, 11:46

Абе май по добре да си търся квот ми тряя от цялата селяния в тунинг форума че мноо стана акъла тука........ и то само в началото пък си мислех че тука си помагате за нещо ма пак някой стават някой не, ма по малко от там - нищо повече :lol:
.............................................................................................................
вероятно ти е ясно че с тоя коментар си затваряш вратите сам и занапред
Гост
 

Мнениеот Tzenko » 18 Юни 2007, 13:09

Май се изчерпа тази анкета :wink:
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот Misho 605 SVti » 19 Юни 2007, 15:41

Anonymous написа:Абе май по добре да си търся квот ми тряя от цялата селяния в тунинг форума че мноо стана акъла тука........ и то само в началото пък си мислех че тука си помагате за нещо ма пак някой стават някой не, ма по малко от там - нищо повече :lol:
.............................................................................................................
вероятно ти е ясно че с тоя коментар си затваряш вратите сам и занапред
Все пак в този форум си има критерии и тук всичко се крепи около толерантността и нормалните взаимоотношения. Незнам кой е добавил изречението в червено, но даже съм на мнение, че не "вероятно", но направо си затвори вратите. Успех в "селянията", дано там успееш да се развиеш в положителна посока.
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта