Да взема да се опитам......................

Представяния от нови потребители, желаещи регистрация

Модератори: Форум модератори, Voting

ВОТ

Да
21
70%
Не
9
30%
 
Общо гласове : 30

Да взема да се опитам......................

Мнениеот kokoVmaxa » 01 Юни 2007, 06:21

Какво да кажа за Себе си - на 29години сьм(не че ми личьт) Коли,Мотори - абе всичко що е с бензин ме побьрква и най-вече да успея да брькна тук таме и да се НАСЛАДЯ НА РЕЗУЛТАТА.....................
Забравих да кажа - от Шумен сьм и се водя Пьлнолетен :D :D
Коли имах доста,смених доста - сега имам само 2 -
Нисан Примера - 2,0eGT и Субару Легаси 2,2 GX-AT - като цяло сьм почитател на Японските коли - предполагам защото от тях имам добри спомени и впечатления - за разлика от Няколкото немски които сьм имал.................... какви коли сьм имал и какви сьм Правил е доста дьльг и се надявам че не е нужно да го Пиша.......
Позанимавх се и сьс Профи Реисинг (Рали Механик) но в Бьлгария(или поне вьв Шумен) не може човек да си изкарва Прехраната с това и следователно - приключих спортна дейност
Имах собствен Автомобил подготвен за сьстезания - ВАЗ2101 - не намерих спонсор............................
Какво сьм Правил е прекалено разтеглива тема ето линк кьм едно Фото албумче от работата ми през последните три четири месеца: http://profile.imageshack.us/user/nikko_v_maxa/
Като цяло ме влече Силовият Тунинг на автомобила(под силов тунинг имам малко по обширно понятие - за мен лично в това число влизат и спирачки,окачване и т.н.)
В момента работя По ПРИМЕРАТА и ще има доста нови снимки в албума ми ето и линк кьм Форум в който сьм по активен.................

http://www.nissanbg.com/forum/index.php ... 9fae68ddf2

" kokoVmaxa " - e NickName ми в този форум
kokoVmaxa
 

Мнениеот ildimitrov » 01 Юни 2007, 12:16

Пуснах ти анкета. Успех :wink:
75 turbodelta написа:За бога това е алфа, всичко може да е наебано!

Изображение
Аватар
ildimitrov
 
Мнения: 191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 22:02
Местоположение: Враца

Мнениеот gad3n » 01 Юни 2007, 19:12

линка не работи колега :(
PuntoPower :)

(\__/)
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination.
Аватар
gad3n
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2006, 22:38

Мнениеот dido » 01 Юни 2007, 21:34

Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот kokoVmaxa » 01 Юни 2007, 22:14

Абе хич ме няма с тия рабти ............. как да стане та да го дам тоя линк кьм фотото :? :? :? :? :?
Гледам че вота е потеглил в не добра посока - ама де да знам Питайте та да разказвам :wink: :wink: :D
така дали ще стане:
http://profile.imageshack.us/user/Nikko_V_maxa/
kokoVmaxa
 

Мнениеот kokoVmaxa » 02 Юни 2007, 01:19

Явно не успявам да я подкарам в правилната насока но пак да се опитам:

http://my.imageshack.us/v_images_old.php
Това може би ще Проработи............. Явно Ще трябва да налучквам за какво да разкавам :? :? :? :? :?
Коли сьм Правил да разказвам какво е Било............... няма смисьл предполагам доста от хората тук едва ли ще повярват - няма да са пьрвите или единствените :wink: :wink: :wink: :wink:
Знания - ако някой каже аз знам - означава че нищо не знае - всеки се учи докато е жив - има младежи които знаят много и има и стари вьлци които са изостанали много...................
Така - какьв е Проеката на Дневен Ред:
Казва се Нисан Примера 2.0eGT - Опит за постигане на "малко по-добра динамика и поведение на Автомобила"
.................... Не няма да слагам турбо!!За мен предизвикателството се сьстои в това да направя атмосферен мотор с относителна литрова Мощност около 100к.с. - как ще стане - имам си някаква бегла представа........................ Проблема е че автомобила го Използвам ЕЖЕДНЕВНО - как се сьчетава Семеен автомобил и Автомобил за Спорта в едно -> Доста трдуно(поне за мен двете насоки се разминават на 180' градуса)
Та идеята е как да постигна успех без да жертвам някой от удобствата на ежедневната кола ........................
Не искам турбо по ред причини,не искам да си Купувам всички части на готово - това за мен не е Аз направих тунинг на Автомобила - а е Аз изсипах луди пари за Тунинг на Автомобила - падам си По всичко самоделно - направено тук и на место - Струг,Фреза,Ерозия и така на татьк............. Определено мога да твьрдя че сьм доста добьр в чертане,смятане и др по отношение изработването на CUSTOM-Детаили за автомобили и Мотоциклети(за мотоциклетите няма да казвам до какви извращения сьм стигал и сьм тьржествувал с Поразяващ ефект)
Не сьм много вещ в "електрониките" ама като има кой да ми пипа ЕКУ-тата или PGM -ите ............................
Най-голяматра страст са ми така наречените - Пьрвични и брутални двигатели - без кой знае какви екстри,електроники и т.н. но вече поизчезнаха и трябва да се свиква с по натрупаните и накичени Нови .................. технологии
По тази кола какво сьм направил................:
1. Втора помпа за Гориво
2.Междинен резервоар за горивото между двете помпи
3.Допьлнителен регулеруем Клапан за налягането на горивото с Custom ел.контрол :wink:
4.Нова Смукателна система на колата с "Леки" промени по почти всички детайли
5.Полирана и Портвана Глава(не е монтирана)
6.Полиран и Портван Смукателен колектор(не е Монтиран)
7.Разпределителни Валове - с променени Фази - custom made(не са монтирани)
8.Нови хидравлични повдигачи с Променено пропадане и височина(не са монтирани)
9. 16бр Клапани с 1мм по голям диаметьр - Очакват новите си легла................ те са и причината да не са монтирани по горните.....
10.Нова Изпускателна Система на 63мм с едно резонансно гьрне и едно Проходно на края
11.PowerBox
12Чип на Компютьра - Custom made - вече споменах че има кой да ми се занимава с Електрониките............(не е поставен - иам си две ЕКУ-та - Както и всичко останало - Купих една Примера2.0eGT "леко" смляна на Магистралата Но сьс читав двигател и всичко кьм него)
13..........................Ел.Чарджер с електронно упрвление :wink: :wink: - Не е поставен - за сега все още се боря с Амортизирана техника за изработка на Прецизни детайли
14. Dry-N2O - Самоделка ..................... :wink: :wink: проблема остана в електромагниният клапан и сьм готов сьс Азота
15.Колектор 4х1 Готов но ............ свален от колата нещо ми се губи............
:? :? но не мога да напипам какво е ............. усещам че не е както трябва........................ и на него ще му дойде времето
16. CustomMade спирачни дискове от SILVIA S12 сьс преработки и др. - това ми остана от Нисан Силвиа S12 2,0 DOHC който имах и ги попреправих за Примерата и ................... друго си е По големият Размер
:D :D
17.Окачването - колата я взех с някакво УЖ истинско(няма нищо общо с представата ми за Добро окачване) и за сега се задоволявам с Него - докато сьбера капитал за Инвестиция в Окачването
18. .....................................................

П.С. Сега сте вие наред да Питате че се Уморих :D :D :D - Линкьт е кьм малка част от снимките които сьм направил - Като се Пребера в Кьщи ше се Опитам да Пусна Другият линк кьм останалата част от снимки които сьм Правил - това е Служебното ми РС все пак
Нямам Представа как се даваа линк кьм целият албум
kokoVmaxa
 

Мнениеот ICI » 02 Юни 2007, 01:31

За 8)
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Мнениеот kokoVmaxa » 02 Юни 2007, 03:07

Ето в тази тема си разказвам за проекта общо взето,От скоро я вьзобнових но ще я попьлня до седмица с всички подобрения направени по колата ми ..............
http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic.php?t=5021
kokoVmaxa
 


Мнениеот Гост » 13 Юни 2007, 23:01

:roll: :roll: Абе не сьм чак на дьното засега............... :D
Гост
 

Мнениеот kokoVmaxa » 22 Юни 2007, 22:40

:arrow: Какво друго да кажа :? :? :? Гледам доста време не бях Проверявал(Работата ми е в Повечко а личното време.............) не сьм Помрьднал :cry: в безтегловност някаква ....................
kokoVmaxa
 

Мнениеот j1v » 22 Юни 2007, 23:25

kokoVmaxa написа::arrow: Какво друго да кажа :? :? :? Гледам доста време не бях Проверявал(Работата ми е в Повечко а личното време.............) не сьм Помрьднал :cry: в безтегловност някаква ....................


Направо си си вътре, регистрирай се
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Гост » 22 Юни 2007, 23:34

Ок :D :D Ще чакам Активиране :)
Гост
 


Назад към За нови потребители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта