Уредчета ...

Виж "Продава"
Свободен за четене и писане

Модератор: Форум модератори

Уредчета ...

Мнениеот Tzenko » 20 Юни 2006, 11:01

Търся уред за буст, за А/Ф, и за темп на маслото ... единственното изискване ми е да са с черен циферблат и да светят червено !
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот VolvoFan » 20 Юни 2006, 11:26

Ако не намериш в БГ. От този си поръчах аз http://stores.ebay.com/Performance-R_Ga ... QpZ3QQtZkm

Много гъзарски светят :D Само нещо не съм вързал правилно и едното свети по-силно. :)
Прикачени файлове
3.jpg
3.jpg (28.3 KiB) Прегледано 6940 пъти
VolvoFan
 
Мнения: 210
Регистриран на: 03 Мар 2006, 01:05

Мнениеот dido » 20 Юни 2006, 11:35

Виж тука имат доста богат избор.

http://www.redline-tuning.com/cat/2_25/

Breyton и Nikolay1 (май беше Stormer) от вашта секта са хората ;), магазинът в Хюстън... Ники в момента е в Щатско, така че пробвай Breyton.
Изображение
Аватар
dido
 
Мнения: 654
Регистриран на: 10 Яну 2006, 12:46
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Tzenko » 20 Юни 2006, 11:50

VolvoFan, мерси за линк-а , ти какъв уред за буст-а си поръча с ПСИ ли ?
Харесват ми като дизайн, но пак не ми се връзват на цветовите изисквания .. много ще ме нервира ако трябва да гледам някъква шарения :roll:

Дидо, знам ги аз тях, ама на ФК всичко свети синьо ... а в БМВ-то няма да сложа сини гадости :D В краен случай ще зема ФК и ще сменя диод-а с червен :?
Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.
Изображение
Аватар
Tzenko
BMW Секта
 
Мнения: 818
Регистриран на: 10 Фев 2006, 15:28

Мнениеот VolvoFan » 20 Юни 2006, 13:27

Tzenko написа:VolvoFan, мерси за линк-а , ти какъв уред за буст-а си поръча с ПСИ ли ?
Харесват ми като дизайн, но пак не ми се връзват на цветовите изисквания .. много ще ме нервира ако трябва да гледам някъква шарения :roll:

Дидо, знам ги аз тях, ама на ФК всичко свети синьо ... а в БМВ-то няма да сложа сини гадости :D В краен случай ще зема ФК и ще сменя диод-а с червен :?


Да с PSI е. Ей ти тогава:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/7-COLOR- ... 5702QQrdZ1

Трябва само да им пишеш за да ти кажат колко ще излезе доставката.

ПП. Ти да не си ЦСКА-р :lol:
VolvoFan
 
Мнения: 210
Регистриран на: 03 Мар 2006, 01:05


Назад към Купува

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron