Пожарна OMP

Само пърформанс чарколяци и коли
Свободен за четене и писане

Модератор: Форум модератори

Пожарна OMP

Мнениеот paco » 22 Мар 2016, 12:04

Ha пpожарната и изтече хомологацията през 2010г. Никога не е активирана, комплект с всичките си дюзи, разклонения, жила и чисто нова ал. тръбичка SPARCO в опаковка.

Всичко е готово за монтаж в кола.

Цена 299лв.

0888 94 14 61 Пламен

За форума има отстъпка от цитираната цена :)
Прикачени файлове
omp1.jpg
omp1.jpg (139.53 KiB) Прегледано 3001 пъти
omp3.jpg
omp3.jpg (130.5 KiB) Прегледано 6922 пъти
Тунинга е дисциплина в която всеки сам решава как най-качествено да си счупи колата :!:
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Re: Пожарна OMP

Мнениеот paco » 22 Мар 2016, 20:30

Продадена или по-точно запазена до края на месеца.
Тунинга е дисциплина в която всеки сам решава как най-качествено да си счупи колата :!:
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Re: Пожарна OMP

Мнениеот REMUS » 29 Мар 2016, 11:58

Тези пожарогасители са на същия принцип като нормален прахов или се бъркам?
Искам да си презаредя моя и затова питам дали могат да го заредят в нормална фирма за поддръжка на пожарогасители и ли е нещо по-хайтек вътре?
THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS
Изображение
Аватар
REMUS
 
Мнения: 564
Регистриран на: 11 Яну 2006, 20:32
Местоположение: Русе

Re: Пожарна OMP

Мнениеот paco » 29 Мар 2016, 15:30

REMUS написа:Тези пожарогасители са на същия принцип като нормален прахов или се бъркам?
Искам да си презаредя моя и затова питам дали могат да го заредят в нормална фирма за поддръжка на пожарогасители и ли е нещо по-хайтек вътре?


Не съм се ровил да търся инфо, но съм на 99% сигурен, че няма разлика. За презареждане на тази в Италия и издаване на нов стикер валиден за FIA ми обявиха цена 220лв.

В София презареждат в SOLTI.bg и съм сигурен за качеството.

Така или иначе, тази заминава, аз си взимам нова на Спарко и не се занимавам с глупости.
Тунинга е дисциплина в която всеки сам решава как най-качествено да си счупи колата :!:
Аватар
paco
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 20 Май 2006, 11:30
Местоположение: София

Re: Пожарна OMP

Мнениеот REMUS » 31 Мар 2016, 15:33

Напълних моя пожарогасител, състава вътре е вода и някакаъв разпенващ агент. Има гъвкава шлауха със стоманена спирала която да я предпазва от прегъване и тежест накрая за да стои винаги на дъното на пожарната система, за да може да работи дори ако колата е по таван (да не дава господ) това е на същия принцип като сондата за бензина на моторна резачка.
Цялата процедура струва 9лв :)
Дефакто вътре няма прах който да се утаи на дъното и да стане на камък и няма нужда от обслужване, има ли налягане ще работи. Аз така си обяснявам нещата.
THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS
Изображение
Аватар
REMUS
 
Мнения: 564
Регистриран на: 11 Яну 2006, 20:32
Местоположение: Русе


Назад към Продава

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта