колектор къде?

За нерегистрирани.
Подлежи на сериозно модериране, без предупреждение ;-)

Модератори: Форум модератори, Voting

колектор къде?

Мнениеот -burner » 22 Ное 2007, 13:59

Незная дали ще бъда допуснат до регистрация затова направо тук си задавам въпроса който ме мъчи в момента:
Къде подяволите могат да ми изработят колектор?
Става на въпрос за нещо такова
Изображение
Изображение
Проектът е Сивик Д16А9 и държа да си запазя климатика, защото колата ще е дейли дривен. Теоретически има място да се събере турбината м/у радиатора на климатика и блока на мотора, но ще се разминава буквално на милиметри. Мислих да изместя напред радиатора но е почти невъзможно. Затова се спрях на този вариант. Акумулаторът отива в багажника, планката изчезва и остава доста свободно пространство. Общо взето ако турбината е там, се скъсяват маслените пътища и въздушния филтър излиза далеч от горещината на мотора. Малко ще се удължът турбо пътищата защото така духалката отива по далеч от входа на кулера, но едва ли ще е проблем.
Оказа се обаче че няма кой да изработи такъв колектор!
Издирва се майстор, фирма или там каквото и да е, където може да се изработи къстъм колектор.
-burner
 

Мнениеот j1v » 22 Ное 2007, 14:33

Има достатъчно майстори :)

Драго (Extreme tuning) със сигурност ще го направи перфектен, стига да се разберете за пари и срокове , KillerGti от този форум вероятно също би се хванал, а в краен случай можеш да наминеш и към Асеновград да ти го сделат тука диванетата :)
Я вземи си чантата шапката гащите ...
Аватар
j1v
 
Мнения: 4954
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:52

Мнениеот Misho 605 SVti » 22 Ное 2007, 14:37

Що ми се струва, че момчето е от Варна?Там няма ли кой да му окаже съдействие?
Аватар
Misho 605 SVti
 
Мнения: 798
Регистриран на: 18 Май 2006, 17:01
Местоположение: София

Колектор

Мнениеот Ники » 19 Дек 2007, 21:14

Можем да ти изработим , ако искаш звъни на 0888/613-018
Ники
 

Мнениеот street_force » 22 Яну 2008, 13:43

и на мене мое да ми звъннеш правя ти го без проблеми на сносна цена 0878 214 001 киро
street_force
 


Назад към Отворени дискусии

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron