Fiat Tipo HF Integrale

Свободен за четене, изисква регистрация при писане

Модератор: Форум модератори

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот ICI » 27 Ное 2014, 11:20

killerbee написа:
Joreto написа:
killerbee написа:Студено е за драг изпълнения , не искам да я отърва колата със 150 и разчитам на късмет .


Екстра си е за драг, на нас дето ни се кара си караме, по-миналата неделя карахме, миналата също .... и така .



Ми след малко се навличам и отивам да покарам ... знае ли човек мога да срешна някой делта по пътя

Да снимаш, и ние да видим барем един път тая кола.
Че последният път на Калояново преди 5 години.
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот killerbee » 27 Ное 2014, 11:23

За снимане - надали , ще съм сам , камерата още стойка не съм и измислил , нямам парно и чистачки така че .... само ще покарам и ще си поиграя с някоя друга телефонна програма
Аватар
killerbee
 
Мнения: 968
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:25

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот Joreto » 27 Ное 2014, 11:29

killerbee написа: .. нямам парно и чистачки така че ....


Сега вече разбрах какво имаш предвид като казваш студено е за драг :D .
Без зоб си микроб!
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот killerbee » 27 Ное 2014, 11:39

Joreto написа:
killerbee написа: .. нямам парно и чистачки така че ....


Сега вече разбрах какво имаш предвид като казваш студено е за драг :D .



:D Сега стоя прегърнал радиатора в нас и се настройвам психически ... но като знам че рано или късно тази зима ще се наложи да затворя на Ицко устата , как да не отида да замеря с програмките на които вярва ... че моите логове били съмнителни ... сега трябва да набавя пълер набор с доказателства - днешен вестник , стенен часовник , камера , равно трасе и тн , че той опитен в оправданията а днес ми е последния шанс като гледам прогнозата :)
Аватар
killerbee
 
Мнения: 968
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:25

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот ICI » 27 Ное 2014, 13:56

Добреее, кефи ма тоя ентусиазъм :-)
Верно, дай нещо да видим щом си рекъл.
За времето, кога ще вали сняг, че аз имам едно Типо дето скоро трябва да го изкарвам за разработка, и после мапване, и една 11-ка ако позволи времето ...

Джипове срещу Дедра Интеграле - интересен филм, някой гледал ли го е ?
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот 75 turbodelta » 27 Ное 2014, 15:37

Посочи само коя Дедра не ти е нужна и да ти покажа сблъсък между джип и талянска мания :lol: :mrgreen: :finga:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот killerbee » 27 Ное 2014, 16:31

Ици ... не питай
Аватар
killerbee
 
Мнения: 968
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:25

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот ICI » 27 Ное 2014, 21:28

75 turbodelta написа:Посочи само коя Дедра не ти е нужна и да ти покажа сблъсък между джип и талянска мания :lol: :mrgreen: :finga:

не си падам по тоя спорт бодичек :mrgreen:

оф, скоро ще трия, няма как.

с интерес очаквам да видя джип да ме бие на обиколки на снежното трасе на дзс-то :mrgreen:

ще си взема РейсХроното с 10Хц гпс да си направя трасе барем да си гледам секторните времена, взема се науча да карам малко от малко поне ;)

а бмв-та жълти на цвят днес караха ли ?
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот killerbee » 27 Ное 2014, 21:35

2 250мм слика заминаха днеска .... приготвих нови за утре ... ще има за кво да си говорим зимата
Аватар
killerbee
 
Мнения: 968
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:25

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот Joreto » 27 Ное 2014, 21:37

ICI написа:
75 turbodelta написа:Посочи само коя Дедра не ти е нужна и да ти покажа сблъсък между джип и талянска мания :lol: :mrgreen: :finga:

не си падам по тоя спорт бодичек :mrgreen:

оф, скоро ще трия, няма как.

с интерес очаквам да видя джип да ме бие на обиколки на снежното трасе на дзс-то :mrgreen:

ще си взема РейсХроното с 10Хц гпс да си направя трасе барем да си гледам секторните времена, взема се науча да карам малко от малко поне ;)

а бмв-та жълти на цвят днес караха ли ?


Чакай малко, много бързаш. Сега окомплектова документите/данните, снимка с днешен вестник в ръка на отсечката където мери , с поставен нивелир на пътя :D .
Без зоб си микроб!
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот ICI » 27 Ное 2014, 21:43

killerbee написа:2 250мм слика заминаха днеска .... приготвих нови за утре ... ще има за кво да си говорим зимата

къде ги изпили пък ти :o
а доказателствен матрял има ли ?

аз зимата мисля да си пускам видеота с телеметрия насложена, да се вижда колко съм бавен с Интегралето, както обичайно :mrgreen:
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот killerbee » 27 Ное 2014, 21:50

Имам 10тина снимки .... споко ще ъпдейтвам след триенето :)
Аватар
killerbee
 
Мнения: 968
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:25

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот leonardo_vd » 27 Ное 2014, 22:11

ICI написа:
Ти голям си бил бе :lol:


Да Ицка голем съм. В моята професия тайни нямам и съм готов да разкрия всички тънкости на всеки... Направи си справка в направи сам форума. Там съм модератор от доста години с много теми ОТ_ДО. Където си ги гледал само по "мисия моя Дом" На теб ти исках само една авансова таблица да качиш , така и не я видях. Не си ПРО брато..Следях с интерес колата ти докато не почна с фантазиите. Жив и здрав да си , ти и твоето семейство. Мислях че мога да науча нещо от теб, но явно се бъркам.

Joreto написа:leonardo_vd ...... смени материалите с които работиш, явно имат някакви вещества дето не ти се отразяват ДОБРЕ :rolleyes: :rolleyes: . Хубаво даваш лупото за пример, ма това лупо ще отупа 90% от колите в форума, включително и твоя бързак ........

Аз бързак нямам, както казах. Колата си я правя с помощ от форума и не е критерий за нищо. Може и да ме отупа някое ХЕ атмосферно. Лупото е пример, ДА защо да не? Жорка не знам защо взимаш страна, след като никой нищо не те е засегнал лично.. :shock: Абе заеби. Тая зима май ще е така.

Скоро се надявам че и диното ще подкараме , па и 200коня да изкарам са си подвиг за мен.... :drinkers:
Изображение
Аватар
leonardo_vd
 
Мнения: 619
Регистриран на: 07 Яну 2009, 13:53
Местоположение: Видин

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот Joreto » 27 Ное 2014, 22:33

leonardo_vd написа:[
Аз бързак нямам, както казах. Колата си я правя с помощ от форума и не е критерий за нищо. Може и да ме отупа някое ХЕ атмосферно. Лупото е пример, ДА защо да не? Жорка не знам защо взимаш страна, след като никой нищо не те е засегнал лично.. :shock: Абе заеби. Тая зима май ще е така.

Скоро се надявам че и диното ще подкараме , па и 200коня да изкарам са си подвиг за мен.... :drinkers:


Аз страна не взимам, да си видял мое мнение дето да храня някой от пишещите или колите им :?: А погледни ти как се включи и почна да храниш ИЦИ (който за типото има и дино графики и времена от драг/ писта) и италиянските коли, това ми направи лошо впечатление на мен, затова се и включих. Реакцията ми щеше да е същата ако така пишеше за Killer-a, Ремуса или който и да е от пишещите. Успех с диното, пожелавам ти преди всичко здрава кола, конете ще си дойдат :drinkers: .
Без зоб си микроб!
Аватар
Joreto
 
Мнения: 1191
Регистриран на: 09 Яну 2006, 09:59

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот ICI » 27 Ное 2014, 23:15

leonardo_vd написа: На теб ти исках само една авансова таблица да качиш , така и не я видях. Не си ПРО брато..Следях с интерес колата ти докато не почна с фантазиите.

а аз не ти ли отговорих, че моята таблица с абсолютно нищо няма да ти помогне, или ти хем искаш помощ "таблица" хем не ми приемаш съвета на сериозно ?
И си мислиш че като съм извадил 475 коня на 1.5 бара от Типото, като му видиш таблицата ще може да взаимстваш нещо ?
Няма такива неща като копи-пейст и хоп, конете.Казах ти че няма да ти помогне нищо, а може и да навреди сериозно.

А за какви фантазии говориш , че не е ясно ?
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот 75 turbodelta » 27 Ное 2014, 23:54

ИЦИ днес тренирах малко , като си готов кажи :lol: Изображение
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот ICI » 28 Ное 2014, 00:40

Е ти се похвали направо :rolleyes:

Леееко синтезирах темата до сега, оставих и елементите тип "Дързост и бързина" че понеделник нещо сняг го дават.
В общи линии - тунинг.бг, раздел Русе - 10 години по-късно :lol:
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот 75 turbodelta » 28 Ное 2014, 14:53

Оплачи се на другарката , че другите деца те пощипват по дупенцето :lol:
j1v написа: ... земи си митсу ако искаш 4х4 ... бмв си има причина да се прави/кара/купува ... и тя е задното :)

_______________________
[-|O|___TOYOTA____|O|-]
Аватар
75 turbodelta
 
Мнения: 1722
Регистриран на: 08 Яну 2006, 23:54
Местоположение: РУСЕ

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот ICI » 28 Ное 2014, 16:12

75 turbodelta написа:Оплачи се на другарката , че другите деца те пощипват по дупенцето :lol:

Точно деца, отцели ;-)

искам поне едно клипче на жълтата светкавица :-)
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот killerbee » 28 Ное 2014, 16:18

Ако ти напускам сега тук всичко и като имам на представа начина ти на мислене и държание , ще се направиш на приятно разсеян и след 2 дена ще затриеш информацията ... и после кво ще правим декемви , януари , февруари ... когато телепортиращите се делти спят зимен сън в очакване да паднат на няква 11-ка ...

По добре лека полека , превъзбута от твоя страна , графика от моя и тн ... :finga:

Днеска не съм карал и няма нищо интересно но като ви знам резултатите на делтите няма и кво да си давам зор те са 10 години назад с тунинга
Аватар
killerbee
 
Мнения: 968
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:25

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот ICI » 28 Ное 2014, 19:07

Мухаха, демек си дал резултати, ама другият път ;-)
Ми пусни си ги в темата, иначе ми хареса, щял съм бил да ти ги изтрия , конспиративен сюжет виждам тук :mrgreen:
Няяма, няяма :D
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот killerbee » 28 Ное 2014, 19:10

Сюжета е съчинен месеци напред :)
Аватар
killerbee
 
Мнения: 968
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:25

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот killerbee » 28 Ное 2014, 19:41

Ици аз не съм на училище да давам резултати , но пък реших няма да зазимявам колата , понеделник и купувам нови зимни 17ки и връщам парното .

Това което казах за последните 2 дни е вярно просто казано по Ици начин , изпускат се проблемите ...

2 слика заминаха да , но не от каране а от 2 часа борба от страна на гумаджиите и с това ми приключи вчерашния ден , днес имах по важни задачи в гаража ,но като спря да вали реших все пак да покарам и я удавих заради недоглеждане от моя страна на горивото при 0 градуса , все пак не съм и очаквал да я паля при 0 , е 12мс явно са много за стартиране . Е това е моята версия , не ме е срам от грешки , но все пак не лъжа . Спокойно ще си видиш графиките щом не вярваш че скороста може да се изчислява по обороти и предавателни числа а 10херца гпс е по точен ....
Аватар
killerbee
 
Мнения: 968
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:25

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот ICI » 28 Ное 2014, 21:43

мапването на студен старт при минусови температури си е наложително, иначе има смеси тръца-пръца :lol: няма как при такива сетъпи.

Обаче ако я извадиш оранжевата в снега, със зимни гуми, честно, ще си разтъркам очите да не сънувам :shock: Съвсем сериозно.

И аз ще вземам нови зимни гуми, няма как, щом джипове ще ме състезават :mrgreen:

а 10Хц си е 10Хц :D
, като спомена, не знам защо си игра да си сглобяваш твоя си система, сигурно ти е интересно, но QSTARZ гпс-а си има 10 канала и компас, по-добро от това едва ли има нужда, щом примерно на Серес дава 1-2 до 3 стотни разлика спрямо официалната им техника.

Добре де, сега трябва ли да си преименувам темата на : Фиат Типо Интеграле - Купе със споделяне на резултати от сродни проекти и Е36 М5 за цвят :mrgreen:
Изображение
The intake system is fully stock, only the K&N replacement.
Bangs head on keyboard...lol nice build man! Use the advice given here and enjoy your car man!
YouTube
Skype ic_design
evo2 600 ;)
Аватар
ICI
 
Мнения: 1783
Регистриран на: 25 Окт 2006, 22:29
Местоположение: Русе

Re: Fiat Tipo HF Integrale

Мнениеот killerbee » 29 Ное 2014, 18:36

Аватар
killerbee
 
Мнения: 968
Регистриран на: 09 Яну 2006, 10:25

ПредишнаСледваща

Назад към Отворени проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron